Jesteś pewien, że widziałeś już wszystko?

Zapisz się na nasz Newsletter, aby otrzymywać materiały szkoleniowe oraz informacje o nowościach!

Sprawdź gdzie kupić

infolinia

801 130 023

info@novitus.pl

Słoneczny Konkurs z koszulkami Novitus

18 Sierpień 2014

Wielu z Was w ostatnim tygodniu zdobyło  pierwsze słoneczne koszulki Novitus. To nie koniec atrakcji, bo teraz każdy posiadacz takiej koszulki ma szansę zdobyć dodatkowe nagrody i upominki. Jak to zrobić? Weź udział w naszym Słonecznym Konkursie i wygraj pakiet gadżetów o wartości nawet do 180zł. Zasady są naprawdę proste.

Zrób ciekawe lub zabawne zdjęcie, na którym znajdzie się nasza słoneczna koszulka Novitus. Możesz ubrać ją na siebie, możesz z niej zrobić latawiec, możesz… właściwie nie ma żadnych ograniczeń, ale koszulka na zdjęciu być musi;)  Nie wiesz skąd wziąć naszą słoneczną koszulkę? Pytaj u naszych handlowców oraz w autoryzowanych punktach dealerskich Novitus w całej Polsce.

A więc do roboty:

 1. Polub już teraz nasz profil na Facebooku:  https://www.facebook.com/novitus
 2. Opublikuj swoje zdjęcie z koszulką na naszym profilu Facebook w dowolnej formie - jako komentarz do naszego postu, samodzielny post lub jako wiadomość prywatną skierowaną do naszego profilu na Facebook
 3. Zachęć swoich znajomych do polubienia twojego zdjęcia opublikowanego na naszym profilu Facebook

Wszystkie zdjęcia przesłane do nas będą na bieżąco przenoszone do dedykowanej galerii, gdzie będzie możliwość ich polubienia. Na koniec zsumujemy wszystkie polubienia i wybierzemy najlepsze zdjęcia. 5 najpopularniejszych wśród internautów zdjęć zostanie nagrodzona zestawami gadżetów firmowych Novitus.

Konkurs trwa od 15 lipca do 18 sierpnia 2014 roku i w tym terminie, można nadsyłać do nas swoje zdjęcia.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców w dniu 18 sierpnia o godzinie 16.00. Zdjęcia można wysyłać w tym dniu tylko do godziny 12.00. Jedynym kryterium wyboru zwycięskich zdjęć jest ilość uzyskanych polubień „Lubię to”. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą kurierską w terminie do 7 dni od daty rozstrzygnięcia Konkursu.

Szczegółowe zestawienie nagród w konkursie:

I miejsce – zestaw: Portfel skórzany Novitus, Kubek ceramiczny, Pendrive USB 3.0 16 GB, Parasol, Metalowa latarka LED, Smycz

II miejsce – zestaw: Kubek ceramiczny, Parasol, Pendrive USB 3.0 16 GB, Smycz

III, IV oraz V miejsce – zestaw: Kubek ceramiczny, Parasol, Smycz

Do konkursu można zgłaszać wyłącznie własne zdjęcia autorskie, nie naruszające praw autorskich stron trzecich. Organizator zastrzega sobie prawo do usuwania z konkursu zdjęć naruszających prawa autorskie stron trzecich lub zawierające treści wulgarne i promujące przemoc.
Osoba publikująca zdjęcia zawierające wizerunki innych osób na profilu Facebook Organizatora, musi posiadać zgodę tych osób na publikację.
Organizator oświadcza, że nie będzie wykorzystywał przesłanych przez Uczestników zdjęć do własnych działań promocyjnych lub reklamowych poza swoim profilem Facebook oraz stroną internetową www.novitus.pl

Wyniki Słonecznego Konkursu Novitus:

I miejsce: Magdalena Połeć, 131 głosów - zdjęcie
II miejsce: Weronika Mucha, 98 głosów - zdjęcie
III miejsce: Natalia Grindel, 85 głosów - zdjęcie
IV miejsce: Marek Zielonka, 80 głosów - zdjęcie
V miejsce: Wiktoria Baran, 54 głosy - zdjęcie

Pełny regulamin konkursu dostępny tutaj.

 

 
 
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus