Jesteś pewien, że widziałeś już wszystko?

Zapisz się na nasz Newsletter, aby otrzymywać materiały szkoleniowe oraz informacje o nowościach!

Sprawdź gdzie kupić

infolinia

801 130 023

info@novitus.pl

Elektroniczne transakcje

NOVITUS jest znaną na rynku polskim marką,  która oferuje swym klientom produkty i usługi wpierające pracę handlu i logistyki. Od wielu lat utrzymujemy czołową pozycje na rynku fiskalnym. Jednak urządzenia fiskalne to nie jedyna działalność produkcyjno-handlowa, którą możemy się pochwalić. W roku 2000 powołaliśmy do życia Pion Elektronicznych Transakcji, którego celem było przygotowanie i wdrożenie różnego typu rozwiązań kartowych mających zastosowanie w placówkach handlowo usługowych.

Najbardziej powszechnym jest system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD,  AMERICAN EXPRES. Akceptacja ich odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych dostępnych zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną PSTN, Ethernet oraz modem GPRS.  

Jednakże zastosowania naszych terminali nie kończą się tylko na akceptacji kart płatniczych. Popularnym  rozwiązaniem wśród właścicieli placówek handlowych jest system doładowań telefonów komórkowych Prepaid, dzięki któremu klienci 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu mogą bezpiecznie i szybko zasilić swoje konto telefoniczne. Współpracując ze znanymi firmami system daje klientom moc korzyści, począwszy od błyskawicznie zawieranych transakcjach a kończąc na wzroście obrotów.
 

Kolejnym narzędziem pozwalającym na rozwój placówek  jest system lojalnościowy, dostępny zarówno w wersji terminalowej jak i  komputerowej. Ideą systemów lojalnościowych jest  gromadzenie informacji na temat transakcji przeprowadzanych przez uczestników programu lojalnościowego oraz przyznawanie im odpowiedniej ilości punktów na podstawie wyznaczonych reguł. Korzyści wynikających z wdrożenia systemu jest wiele, należą do nich przede wszystkim opcja pozyskania nowych i utrzymywania obecnych klientów, zwiększenia wartości marki, zwiększenia sprzedaży oraz poznania zachowań konsumenckich klientów.
 

Większość produktów Novitus dostosowanych jest do potrzeb naszych klientów. Szczególnie wymagającym klientem są stacje paliw, dla których Novitus oprócz systemów płatniczych i lojalnościowych, przygotował systemy flotowe, dzięki którym przede wszystkim pracownicy firm spedycyjnych za pomocą kart paliwowych/flotowych mogą bezgotówkowo rozliczać transakcje.  Korporacjom taksówkarskim Novitus dostarcza nowatorski system  rozliczeniowy Taxi, usprawniający obsługę rozliczeń bezgotówkowych między kierowcą taksówki a jego klientem.
 

Popularnym wśród właścicieli bufetów, stołówek i innych punktów żywieniowych jest system kart stołówkowych. Wykorzystywany głównie w stołówkach przy zakładach pracy oraz placówkach szkolnych daje zamierzony cel jakim jest szybkie i sprawne wydawanie posiłków swym klientom. Dzięki rejestracji uczestników systemu w bazie następuje natychmiastowa eliminacja pobierania posiłków przez osoby niepowołane oraz wydawania posiłków osobom trzecim, a stołówki mogą pochwalić się bezgotówkową obsługą klienta.
 

Oferta Novitus w zakresie systemów jest bogata i różnorodna, a wykorzystanie właściwej infrastruktury technicznej, zastosowanie wygodnych mediów komunikacyjnych wraz z doświadczeniem pracowników i serwisantów NOVITUS  gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie.  Ponadto Novitus jest w stanie dostarczyć dowolne rozwiązanie zbudowane na bazie wyżej wymienionych systemów. Doświadczony zespół programistów może wykonać dowolna aplikację na terminale i Pin Pady zgodnie z oczekiwaniem klienta.

 

KONTAKT:

tel.: 18 521 18 03, 18 521 18 04, 18 521 18 05, 18 521 18 06, 608 418 668
e-mail: eft@novitus.pl

 

 
 
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus