Jesteś pewien, że widziałeś już wszystko?

Zapisz się na nasz Newsletter, aby otrzymywać materiały szkoleniowe oraz informacje o nowościach!

Sprawdź gdzie kupić

infolinia

801 130 023

info@novitus.pl

Nasi partnerzy

Dążąc do perfekcji i wciąż doskonaląc swoją ofertę, NOVITUS wybiera jako swoich partnerów najlepszych dostawców technologii elektroniczno-informatycznych na świecie.

 

 

Argox
Producent i dostawca czytników kodów kreskowych, drukarek kodów kreskowych, terminali danych. Firma powstała w latach 90. XX wieku. Swoje bogate doświadczenie zdobyła dzięki owocnej współpracy z wieloma największymi dostawcami rozwiązań technologii Auto ID na świecie.
Więcej: www.argox.com

Birch Technology INC.
Czołowy tajwański producent urządzeń automatycznej identyfikacji. W swojej ofercie posiada: drukarki kodów kreskowych, czytniki kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, kolektory danych. Firma spełnia oczekiwania klientów projektując najnowsze urządzenia, które zawsze są zgodne z obowiązującymi normami i cechują się wysoką jakością.
Wiecej: www.birch.com.tw

CELME
Firma CELME została założona w 1971 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji profesjonalnych krajalnic. Obecnie zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Truccazzano zlokalizowanej niedaleko Mediolanu i zajmuje powierzchnię ponad 4500 metrów kwadratowych. 60% produkcji zakładu przeznaczone jest na export do krajów Unii Europejskiej, USA, Rosji oraz Dalekiego Wschodu.

Cipherlab Co., Ltd
Firma projektuje i produkuje urządzenia i systemy automatycznej identyfikacji; czytniki kodów kreskowych, terminale danych. Wieloletnie doświadczenie zespołu BR sprawia, że produkty cechują się wysoką jakością i są uznawane przez użytkowników na całym świecie.
Więcej: www.cipherlab.com

Datalogic
To trzeci na świecie i pierwszy w Europie producent czytników kodów kreskowych, przenośnych terminali danych oferujący innowacyjne rozwiązania w zakresie automatycznej identyfikacji dla handlu, produkcji, transportu i logistyki. W 2005 roku Datalogic nabył firmę PSC, a w 2007 roku nastąpiło połączenie obu firm. Od 2001 roku Grupa Datalogic notowana jest na giełdzie Italian Stock Exchange. Grupa kapitałowa Datalogic to bardzo mocny dostawca urządzeń zarówno na rynku europejskim jak i amerykańskim.
Więcej: www.datalogic.com

DELL
Jedna z największych i rozpoznawalnych marek produkujących sprzęt komputerowy. Firma powstała w  Teksasie, ma swoje fabryki na całym świecie, m.in. w USA, Irlandii, Chinach i Brazylii. DELL COMPUTER POLAND to czwarta pod względem sprzedaży komputerów stacjonarnych firma w Polsce posiadająca 8% rynku.
Więcej: www.dell.com/pl

DIBAL SA
Hiszpański lider w produkcji wag połączonych z komputerem. Projektuje i wytwarza: wagi handlowe, systemy ważące i etykietujące, wagi przemysłowe. Zaopatruje w wagi i systemy etykietujące ponad 50% najważniejszych sieci supermarketów w Hiszpanii. Produkty DIBAL SA spełniają normy CE oraz posiadają Certyfikat Zgodności Systemu Zarządzania Jakością ze standardami normy ISO-9001 przyznany przez organizację AENOR, członka międzynarodowej sieci IQNet.
Więcej: www.dibal.com

GLO-LEE VINCI Corporation
Producent urządzeń ważących oraz metkujących, w tym: wag elektronicznych, metkownic, maszyn paczkujących, artykułów niezbędnych przy wyposażaniu sklepów. Ma znaczący udział w rynku koreańskim i eksportuje swoje produkty do ponad 20 krajów na całym świecie. Produkty firmy GLO-LEE VINCI Corporation spełniają normy CE oraz posiadają Certyfikat Zgodności Systemu Zarządzania Jakością ze standardami normy ISO-9001 przyznany przez organizację AENOR, członka międzynarodowej sieci IQNet.
Więcej: www.glolee.com

Honeywell
Projektuje i produkuje urządzenia i rozwiązania w dziedzinie automatycznej identyfikacji, w tym: czytniki kodów kreskowych, przemysłowe systemy skanujące oraz zaawansowane systemy optyczne. To duża grupa kapitałowa w skład której weszły przejęte firmy: Metrologic, Hand Held, LXE. Nowa grupa powstała w roku 2007 a w roku 2011 została poszerzona o firmę LXE. Urządzenia mają wysoką jakość i posiadają wszelkie certyfikaty potrzebne do używania na rynku polskim.
Więcej: www.honeywellaidc.com

Newland-ID
Producent rozwiązań Auto ID. Należy do koncernu Newland Computers z siedzibą w Chinach. Nowoczesne rozwiązania to nie tylko dziedzina Auto ID. Dzięki doświadczeniu w branży IT zdolności produkcyjne firmy wykraczają poza standardy. W swojej ofercie posiadają czytniki kodów, przenośne terminale danych, sprawdzarki cen, punkty kontrolne.
Więcej na stronie: www.newland-id.com

OMS
Firma OMS to włoski producent profesjonalnych krajalnic z historią sięgającą ponad 50 lat. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w okolicach Mediolanu. Urządzenia w nim wytwarzane cechują się najwyższą jakością i spełniają najbardziej restrykcyjne normy europejskie zarówno jeśli chodzi o stosowane do produkcji materiały jak również o bezpieczeństwo użytkownika.

Partner Tech
Jeden z głównych producentów systemów POS na świecie, a także urządzeń dedykowanych do obsługi detalicznych punktów sprzedaży, hotelarstwa oraz gastronomii. NOVITUS jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń tajwańskiej firmy Partner Tech na rynku polskim.
Więcej: www.partner.com.tw

T-SCALE
Firma T-SCALE została założona w 1962 roku w Taipei na Tajwanie i od tego roku rozpoczęła produkcję markowych urządzeń ważących, początkowo mechanicznych z czasem rozszerzając ofertę o wagi elektroniczne. Obecnie T-SCALE sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach na całym świecie stając się ważnym graczem w światowym przemyśle wagowym.
TSC Auto-ID Technology

Jest jednym z liderów w produkcji innowacyjnych i konkurencyjnych cenowo drukarek etykiet. Jest to pierwsza firma z Tajwanu, która wyprodukowała ponad 2 miliony drukarek etykiet dla światowego rynku automatycznej identyfikacji, co świadczy o najwyższej jakości jej produktów. TSC Auto-ID Technology wykorzystuje swoje ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji aby dostarczyć dla klientów szeroki zakres drukarek etykiet: od prostych modeli biurowych do wysokowydajnych urządzeń przemysłowych i drukarek mobilnych. Firma posiada certyfikat ISO9001 a jej produkty są znane i cenione przez klientów na całym świecie za wytrzymałość, niezawodność i łatwości obsługi.

Więcej: http://www.tscprinters.com/
 

Unitech
Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą urządzeń Auto ID. Produkcja urządzeń odbywa się w Azji, gdzie firma ma swoją siedzibę. W skład oferty wchodzą urządzenia odczytujące kody kreskowe: czytniki oraz terminale danych.
Więcej: www.ute.com

Zebra Technologies
Producent i dostawca drukarek kodów kreskowych, drukarek kart plastikowych i drukarek RFID. Swoją działalność firma skupiła na rozwiązaniach dotyczących wydruku etykiet, metek i biletów. To światowy lider w produkcji urządzeń drukujących, który stawia na innowacyjność i jakość rozwiązań.
Więcej: www.zebra.com

 

 
 
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus