Jesteś pewien, że widziałeś już wszystko?

Zapisz się na nasz Newsletter, aby otrzymywać materiały szkoleniowe oraz informacje o nowościach!

Sprawdź gdzie kupić

infolinia

801 130 023

info@novitus.pl

Osiągnięcia

Niemal każdy rok istnienia na rynku marki NOVITUS zaznaczony jest nagrodami, wyróżnieniami i tytułami. Są one odzwierciedleniem uznania ze strony specjalistów w tej branży, jak i samych klientów. Na wyeksponowanie i pamięć zasługują zarówno poszczególne urządzenia zaprojektowane i skonstruowane przez inżynierów firmy, jak i tytuły zdobywane przez firmę i wzmacniające markę NOVITUS.

 

Teraz Polska „Teraz Polska” dla kasy NEXT

Kasa fiskalna NEXT została Laureatem XXVIII edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA!. Zdobycie jednej z najbardziej prestiżowych polskich wyróżnień jest potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości tego urządzenia jako jednego z najbardziej innowacyjnego na rynku fiskalnym. Była to nasza czwarta obecność wśród Laureatów.

Złoty Paragon 2016 – kasa fiskalna Sento Lan E

Kolejny produkt NOVITUS kasa fiskalna Sento Lan E zdobyła nagrodę - w kategorii Urządzeń  fiskalnych. Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal – jednego z najbardziej znaczących na rynku prasy handlowej ogólnopolskiego pisma FMCG – po raz szósty przyznali nagrody „Złoty Paragon  – Nagroda Kupców Polskich 2016”, wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. W konkursie zostały nagrodzone te produkty, które w szczególny sposób wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce i  wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku.
 

Złoty Paragon 2015 – Drukarka Fiskalna HDE

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal – jednego z najbardziej znaczących na rynku prasy handlowej ogólnopolskiego pisma FMCG – po raz piąty przyznali nagrody „Złoty Paragon  – Nagroda Kupców Polskich 2015”, wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. Nagrodę Specjalną Kolegium Redakcyjnego "Złoty Paragon 2015" w kategorii Urządzenia fiskalne otrzymała drukarka fiskalna Novitus HD E.
 

Innowacja Handlu 2015 - POS NOVITUS NOIR

POS NOVITUS NOIR wyróżniony została godłem „Innowacja Handlu 2015”, a marka NOVITUS otrzymała tytuł Laureata konkursu. Kapituła Konkursu doceniła  POS NOIR jako produkt łączący w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z  nowoczesnym wzornictwem.
 

Dobry Wzór 2014 - Drukarka fiskalna Novitus HD E

Konkurs Dobry Wzór jest organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Jest to najstarszy w Polsce konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
Urządzenia Novitus już kilkakrotnie były wyróżniane w tym konkursie, m.in. drukarki fiskalne DEON E oraz BONO E. Otrzymane odznaczenie dowodzi, iż drukarka fiskalna Novitus HD E to bardzo nowoczesne i innowacyjne urządzenie. Warto wspomnieć, że jest to pierwsza drukarka fiskalna na polskim rynku z kolorowym wyświetlaczem TFT, umożliwiającym wyświetlanie animowanych klipów reklamowych
 

NOVITUS po raz piąty Liderem Rynku i Euro Leaderem

Lider Rynku, Euro Leader 2013

 W dniu 31 maja 2013 r. po raz ósmy zabrzmiał werdykt Kapituły Konkursu promocyjnego LIDER RYNKU:
Comp SA Novitus Centrum Technologii Sprzedaży LIDEREM RYNKU. To kolejne potwierdzenie zdobytej i konsekwentnie utrzymywanej wiodącej pozycji Novitusa na polskim rynku fiskalnym. Novitus ponownie został również laureatem konkursu Euro Leader. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i w tym roku Kapituła Europejskiego Konkursu Promocyjnego przyznała Spółce tytuł  EURO LEADERA.

 

Zebra PartnersFirst 2013

Premier Partner to tytuł zarezerwowany dla wybitnych partnerów ZEBRY posiadających wykwalifikowany personel sprzedażowy i techniczny oraz osiągających najwyższe poziomy sprzedaży. Novitus ma w swoje ofercie pełną gamę urządzeń ZEBRA: drukarki etykiet, drukarki mobilne, drukarki kart, drukarki kioskowe, akcesoria i materiały eksploracyjne.Novitus to również autoryzowany serwis drukarek Zebra Authorised Service Provider.To wyróżnienie światowego potentata rozwiązań automatycznej identyfikacji jest kolejnym dowodem na to, ze zarówno oferta produktowa jak i serwisowe działania Novitus są na najwyższym, światowym poziomie.
 

Kasa fiskalna SENTO E wyróżniona została godłem Innowacja Roku 2012, a marka NOVITUS otrzymała tytuł Laureata konkursu. Kapituła Konkursu doceniła kasę SENTO E jako produkt łączący w sobie wyjątkowo innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz bogatą funkcjonalność. Tym samym kampania reklamowa kasy, skupiająca się na słowach - „Potrafię więcej niż inne” nie jest tylko pustym hasłem, lecz faktycznie odzwierciedla jej innowacyjne możliwości. Jest to obecnie najbardziej innowacyjna kasa fiskalna segmentu średniego.
 
Teraz Polska

„Teraz Polska”.

Kasa fiskalna NANO E została Laureatem XXII edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA!. Zdobycie jednej z najbardziej prestiżowych polskich wyróżnień jest potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości tego urządzenia jako jednego z najbardziej innowacyjnego na rynku fiskalnym. Była to nasza trzecia obecność wśród Laureatów. Pierwszy raz godło "Teraz Polska" otrzymaliśmy w 2001 roku za kasę BRAVO, kolejne wyróżnienie otrzymaliśmy w 2009 roku za drukarki fiskalne DELIO

„Innowacja Roku 2011”

NANO E wyróżniona została godłem „Innowacja Roku 2011”, a marka NOVITUS otrzymała tytuł Laureata konkursu. Kapituła Konkursu doceniła  kasę NANO E  jako produkt łączący w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z  nowoczesnym wzornictwem. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedna z niewielu kas przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych.

„Gazeli Biznesu” 2011

Novitus po raz 6 otrzymał tytuł "Gazeli Biznesu". Ranking Gazele Biznesu 2011 opracowany został przez redakcję Pulsu Biznesu, przy współpracy z Coface Poland. Przyznane wyróżnienie oddziałowi w Nowym Sączu traktujemy jako kolejne potwierdzenie czołowej pozycji marki Novitus na polskim rynku fiskalnym oraz uznanie dla osiągniętych doskonałych wyników finansowych.

Dobry Wzór 2011.

Dobry wzór 2011. 

W 2011 roku kolejny nasz produkt zdobył wysokie wyróżnienie. Podczas XVIII Edycji Konkursu Dobry Wzór, drukarka fiskalna DEON E zdobyła główną nagrodę w kategorii Strefa Pracy. Konkurs organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, pod patronatem Ministra Gospodarki. Dla nas powodem do dumy jest fakt, że właśnie drukarka DEON E opatrzona znakiem NOVITUS została uznana za produkt wyjątkowy pod względem wzornictwa i jakości.

NOVITUS Liderem Rynku i Euro Leaderem

Sześciokrotny Lider i Euro Leader Rynku.

Niezwykle cenny jest dla nas fakt, że w historii Spółki sześciokrotnie otrzymaliśmy zaszczytny tytuł  „Lidera Rynku”, najlepszej w Polsce Firmy w zakresie produkcji i dystrybucji elektronicznych kas sklepowych z pamięcią fiskalną. Po raz pierwszy tytuł ten został nam przyznany w  2003 r.
Utrzymując niezmiennie najwyższą pozycję zakresie produkcji i handlu urządzeniami fiskalnymi tytuł Lidera Rynku i Euro Leadera, czyli firmy, która z powodzeniem eksportuje swoje produkty, otrzymaliśmy także w latach: 2005, 2006, 2007, 2009 i 2011.

Cetryfikat Innowacyjności

Certyfikat Innowacyjności.

Rok 2009 należy uznać za niezwykle udany, bowiem obok Godła Promocyjnego „Teraz Polska” otrzymaliśmy także Cetryfikat Innowacyjności. Jest to tytuł przyznawany przez Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN oraz Sieć Naukową MSN. W ten sposób  NOVITUS znalazł się wśród 50 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w 2009 roku.

Teraz Polska

„Teraz Polska”.

W 2009 roku ponownie uzyskaliśmy Godło Promocyjne „Teraz Polska”. Tym razem to prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za drukarki fiskalne DELIO. Kapituła doceniła nowoczesność, wysoką jakość i sukcesy rynkowe produktu. Pierwszy raz godło "Teraz Polska" otrzymaliśmy w 2001 roku za kasę BRAVO.

Drukarka Delio Prime nagrodzona za wzornictwo.

Konkurs Dobry Wzór organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, pod patronatem Ministra Gospodarki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Urzędu Patentowego RP, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Krajowej Izby Gospodarczej. Już sama nominacja do konkursu, poprzedzona 3 etapami eliminacji to ogromne wyróżnienie dla firmy, produktu i projektanta. Spośród niemal 50 produktów to drukarka DELIO PRIME została uznana za produkt wyjątkowy pod względem wzorniczym, a jej projektant został właśnie za ten projekt nagrodzony najwyższym dla projektanta tytułem „Designer Roku 2007”. Drukarka DELIO PRIME to nie jedyne nasze urządzenie zaprojektowane przez „Designera Roku” – jego dziełem są też kasy SOLEO oraz właśnie wprowadzana do oferty kasa MAŁA.

Złote Godło „Laur Konsumenta" 2005, 2008, 2009.

Kolejny sukces to otrzymanie w 2005 roku Złotego Godła „Laur Konsumenta 2005”. W konkursie organizowanym przez Przegląd Gospodarczy (dodatek Gazety Prawnej) nasze produkty zdobyły najwyższe wyróżnienie, co świadczy o uznaniu ze strony klientów, a ich satysfakcja jest dla nas najistotniejsza. Dlatego tytuł ten jest dla nas szczególnie ważny. Jest nam niezmiernie miło, że również w 2008 roku ponownie znaleźliśmy się na I miejscu w kategorii „kasy fiskalne”, co świadczy o nieustającym zaufaniu konsumentów do naszych produktów.

Solidna Firma 2002.

 W 2003 roku po raz kolejny doceniona została rzetelność i uczciwość biznesowa naszej firmy. Otrzymaliśmy bowiem nagrodę i tytuł „Solidna Firma 2002”, stając się jednocześnie laureatem Programu Gospodarczo-Konsumenckiego „Biała Lista”.

Przedsiębiorstwo FAIR PLAY

"Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz "Europrodukt 2002".

Sukcesy produktów naszej firmy na rynku polskim i zagranicznym spowodowały, że w 2002 roku zostaliśmy szczególnie wyróżnieni:

 • NOVITUS funkcjonujący wówczas pod nazwą OPTIMUS IC otrzymał nagrodę i tytuł „Europrodukt 2002”. Po raz pierwszy w historii Kapituła przyznała ten tytuł za linię eksportową aż trzech urządzeń, kas fiskalnych: FRIGO, BRAVO i Małe TANGO.
 • Jeszcze większym wyróżnieniem było dla nas otrzymanie w tym samym roku nagrody i tytułu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2002”. Kapituła tego konkursu stwierdziła, że nasza firma to przedsiębiorstwo kierujące się w działalności gospodarczej etyką biznesową oraz regułami fair play.
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Infosystem 2000

Kasa fiskalna Bravo wielokrotnie nagradzana. 

Przełom wieku to czas, w którym bezapelacyjnie najlepszym produktem firmy była pierwsza na polskim rynku mała kasa fiskalna przeznaczona do handlu obwoźnego OPTIMUS IC BRAVO:

 • w 2000 roku otrzymała ona Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich „Infosystem 2000”
 • w 2001 roku została uznana za doskonały produkt i otrzymała nagrodą „Najwyższa Jakość Małopolski”
 • w tym samym roku OPTIMUS IC BRAVO przyczyniła się do otrzymania Godła Promocyjnego „Teraz Polska” i stała się laureatem XI Edycji tego projektu.

 

 
 
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus
 • Novitus